Przyprawisz rogi mojemu mężowi...? Podziel się

  • Proszę o kontakt
  • Data publikacji: Wrzesień 8, 2019
    • Białystok, podlaskie, Poland

Cześć.

Na wstępie zaznaczę, że nie szukam tu miłości - tej mam w życiu wystarczająco. Szukam dobrej zabawy, bo tej nigdy za wiele :)

Mam na imię Wiktoria i jestem młodą mężatką (mam 25 lat). Z mężem znamy się od dawna i obydwoje stwierdziliśmy, że w łóżku zaczyna doskwierać nam nuda. Pojawiły się eksperymenty z gadżetami, potem zaprosiliśmy do trójkąta wspólną koleżankę. Spodobało nam się na tyle, że chcielibyśmy pójść krok dalej...

Mąż ostatnio zasugerował mi skok w bok. Powiedział, że niesamowicie kręci go myśl, że inny mężczyzna mnie posiądzie, że przyjdę do domu nad ranem przesiąknięta zapachem obcego ciała. Na razie nie ma odwagi uczestniczyć w takiej zabawie, ale marzy, że pewnego dnia wrócę po spotkaniu z kochankiem i opowiem ze szczegółami, jak przyprawiłam rogi mojej drugiej połowie :)

Początkowo pomysł wydał mi się nieco szalony, ale z czasem zaczął mnie pociągać. Teraz traktuję go zupełnie serio, stąd moje ogłoszenie.

W skrócie: chciałabym zrobić niespodziankę mojemu mężowi i szukam jurnego mężczyzny, może na jedną noc, może na więcej.

Założyłam profil na darmowym portalu: https://twojanowaprzygoda.pl (mam nick WikiMiki), gdzie umieściłam swoje "pikantne" zdjęcia. Proszę, napisz do mnie tam, bo do mojej skrzynki mailowej ma też dostęp mąż, a nie chciałabym psuć mu niespodzianki :)

Jeśli życzysz sobie wynagrodzenie za swoją "usługę", to jest to oczywiście do dogadania. Preferuję spotkanie w miarę anonimowe - gdzieś w hotelu lub u Ciebie, bez zbytniego wnikania w nasze życia. Mogę dojechać. I zapewniam, że mąż nie będzie nam absolutnie w niczym przeszkadzał - o moich wybrykach opowiem mu po fakcie :)

Ciao!

Podobne ogłoszenia

Ważne informacje

  • Ogłoszenia przed publikacją zatwierdza moderator.
  • Ogłoszenia napisane łamaną polszczyzną lub nie zgodne z prawem nie będą publikowane!
  • Bądź czujny - superokazje to często próby oszustwa!
  • Brak zdjęcia lub zdjęcia z internetu mogą sugerować, że sprzedawany przedmiot nie koniecznie jest w stanie w jakim oferuje go sprzedawca!
  • Nie płać za przesyłkę z góry - zawsze ryzykujesz, że kupionego przedmiotu nigdy nie dostaniesz!
  • Nasz serwis nie pośredniczy i nie ponosi odpowiedzialności za żadne transkacje!